top of page
143.jpg
Molinejims_edited.jpg

Mano papaišėliojimus ir puodeliavimus pildo naujas kūrybinis projektas - molinėjimai!

image.png

Molinėjimai?

Šią vasarą leisiu savo sodyboje ir būsiu keramikė! Kai rasiu kompaniją, norinčią pamolinėti, tai būsiu pati smagiausia mokytoja ir vedlė po šį ne tokį jau paprastą amatą. Lipdysiu su draugių būreliais, mergvakario dalyvėmis ar šeimomis, kurios nori pavasaroti ir kartu nuveikti ką nors smagaus ir prasmingo. Su vienais dekoruosim lėkštes, dubenis ar puodelius, su kitais lipdysim šeimos židinius ar molinius vainikus.

 

Tad jau galit skambinti ir rašyti laiškus, kad spėtumėt šią vasarą sudalyvauti smagiausioje pramogoje - molinėjime!

Ką siūlau?

Susitikim mano sodyboje netoli Trakų ir pamatykim vasarą iš arti. O tuo pačiu ir palipdykim! Namo parsivešit įspūdžių už mėnesį, o lipdiniai primins vasaros nuotykį net gūdžią žiemą. Susitinkam penktadienio pavakarę,  susipažįstam ir smagiai vakarojam, šeštadienį pasišnekučiuodamos ir pasidrąsindamos lipdom tai, kas skleidžiasi, žydi ir kvepia, sekmadienį baigiam pildyti kūrybines svajones ir išsiskiriam draugėmis iki kito karto. Kviečiu griebti draugę, kolegę ar visą jų būrį ir išbandyti tai, kam galbūt dar niekad neradote laiko!

Informacija apie bilietus:

https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/molinejimai-su-nomeda

182_edited_edited.png

Kada kas vyks?

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

18.00 - 19.00 įsikūrimas.

19.00 susipažinimo vakarienė, taurė vyno, malonūs pokalbiai.

9.00 - 10.00 pusryčiai.

10.30 - 14.00 keramikos dirbtuvės.

14.00 - 15.00 pietūs.

15.00 grįžtam prie molio darbų.

18.00 vakarienė, vyno taurė, veiklos aptarimas

9.30 - 10.30 vėlyvi pusryčiai,

10.30 baigiami pradėti darbai.

14.00 - 15.00 pietūs.

15.00 - 16.00 lipdinių glazūravimo aptarimas.

16.00 - 18.00 atsisveikinimas.

Kaip vyksta Molinėjimai?

Pirmiausia susitariame, kokio rezultato norėtume - lipdiniais išpuoštos lėkštės, puodelio(ų) ar dubens (jų ruošinius - pagrindą, kurį dekoruosime, jau turėsiu) Tuomet bus aišku, ką ir kiek turime nulipdyti. Jei rinksimės dekoruoti puodelius, tai mūsų lipdiniai bus gana smulkūs, jei lėkštes ar dubenį - erdvės veiklai bus truputį daugiau. Pademonstruosiu, kaip palengvina keramikų darbą lietos gipsinės formos ir parodysiu, kaip jomis naudotis. Pusvalandį skirsim stebėjimui, kaip lipdau ir ką reikia daryti, kad molis jums paklustų. Mokymas vyksta lėtai, su komentarais ir atsakymais į kylančius klausimus. Kai ši dalis baigiama, prasideda veikla, nuo kurios net po pirmų bandymų išsivysto priklausomybė:) Individualiai su kiekviena dalyve aptarsim poreikį ir kaip pasiekti norimą rezultatą, drąsinsiu ir būsiu šalia ne tik emociškai, bet ir profesionaliai patardama, dalinsiuos viskuo, ką prikaupiau per 30 profesionalios veiklos metų, kad procesas teiktų džiaugsmą, o rezultatas džiugintų. Dienos pabaigoje džiaugsimės savo ir kitų lipdiniais, dairysimės šimtamečiame sode, o gal eisime pasivaikščioti į paežerę arba pažaisti stalo žaidimų. O kitą dieną baigsim pradėtus darbus ir aptarsim, kaip galėtų būti nuglazūruotas jūsų indas. Vienu atveju - monochromiškai, kitu - spalvotais pigmentais. Tą padarysiu aš tada, kai jūsų lipdiniai jau bus išdžiovinti ir išdegti. Taigi čia turiu atkreipti dėmesį į tai, kad galutinį savo darbo rezultatą pamatysite po kelių savaičių - įspėju, jei savo kūrinį planuojate kam nors padovanoti!

166.jpg

Susidomėjote - Susisiekite

Adresas

Trakų raj. Vilniaus regionas

35 km atstumas nuo Vilniaus

60 km atstumas nuo Kauno

Atvykimas savo transportu.

Kontaktai

  • Facebook
  • Instagram

Molinėjimai vyks

Gegužės mėn.

24 - 26 d.

Birželio mėn. 21 - 23 d.

Liepos mėn. 12- 14 d.

Rugpjūčio mėn. Datos derinamos

bottom of page