top of page

Iniciatyva „8 minutė” tėvus ir vaikus sukvietė į kūrybingą popietę kartu su N. Marčėnaite


Žaislų parduotuvė vaikams „Children City“ tęsia iniciatyvą „8 minutė“, kurios metu tėvai kviečiami praleisti daugiau kokybiško laiko su vaikais. Vaikai ir tėveliai kartu su menininke Nomeda Marčėnaite dalyvavo kūrybiškoje piešimo sesijoje, vaišinosi Nomedos pagamintu kompotu.

„Iš 24 valandų per parą 7 minutes skiriame bendravimui su vaikais. Taip sako mokslininkai, todėl negaliu jais netikėti. Vadinasi, svarbi net viena laimėta minutė, kurią dovanojame savo mylimiems vaikams. O suprasdami, kad didžiausia vertybė mažiausiems yra mūsų laikas, nebandysim išsipirkti brangiomis dovanomis. Žaisdami su vaikais sugrįžtame į savo pačių vaikystę, o tai - patikimiausias būdas išsaugoti jaunystę.”- teigia menininkė Nomeda Marčėnaitė.

„ZiWay“ – tai pilnavertis kūrybinis procesas. Vaikams būtina terpė savo natūraliam kūrybiškumui išreikšti. Kelias, kurį mes pasirinkome – tai teikti džiaugsmą vaikams, būti kartu, padėti vaikams išreikšti savo idėjas ir mintis, leisti jiems kurti ir tobulėti žaidimo metu. Mes tiesiog mylime vaikus. Mums patinka pilnavertis bendravimo procesas, kurio metu, pasitelkus kelias paprastas priemones, galima stebėti įvairiapusį vaiko pasaulį, atsiveriantį bendravimo su artimaisiais metu. Mums rūpi, kad vaikams būtų įdomu gyventi ir smagu draugauti su savo tėvais, šeima, draugais. O kartais mes patys norime būti vaikais, kurie žaidžia, stebisi, krykštauja ir džiaugiasi kiekviena buvimo kartu akimirka. Iniciatyva „8 minutė“ atitinka mūsų veiklos esmę – kviečiame priminti sau ir kitiems, kad vaikams reikia skirti kuo daugiau kokybiško laiko.“ – teigia „ZiWay“ įkūrėja Alma Giedraitienė. „Tęsiame aštuntos minutės iniciatyvą su savo gerais draugais „ZiWay“ bei mūsų visų mylima menininke Nomeda Marčėnaite. Labai džiugu, kad vis daugiau dėmėsio sulaukiame iš žinomų žmonių, kurie yra kūrybingi. Džiugu, kad vis daugiau šeimų supranta, tarytum, labai paprastos, bet aktualios iniciatyvos prasmę ir reikalingumą - kalbėjo Children City įkūrėja ir iniciatyvos „8 minutė” pradininkė Agnė Grigaliūnienė.

Atsitiktinis įrašas
naujausi įrašai
archyvas
raktiniai žodžiai
sekite tinkluose
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page