top of page

Nomeda Marčėnaitė papasakojo, kokią šeimos tradiciją beveik prarado


Menininkės Nomedos Marčėnaitės dienoje pusryčiai užima ypatingą vietą. Tai laikas, kuomet ji apmąsto būsimos dienos veiklą ir prie kavos puodelio bendrauja su artimaisiais. Tiesa, dėl skirtingos dienotvarkės kartu pradėti dieną su šeima ar draugais pavyksta ne taip ir dažnai – todėl tokie rytai dailininkės ypač vertinami.

„Labai mėgstu pasisėdėjimus ryte. Kartą žurnalistė Jolita Valeikaitė mane pakvietė į gimtadienį valgyti šventinių pusryčių. Mums tai nėra taip įprasta, tačiau man ši mintis labai patiko. Manau, turėtume dažniau išnaudoti pusryčių laiką susitikimui su draugais, pasibuvimui su šeima. Juk tai metas, kai turime daugiausiai energijos – tad kodėl gi nepasidalinus dienos planais, kodėl nepalinkėjus vieni kitiems gražios dienos ir neišlydėjus artimųjų su šypsena? Juk kaip pradėsi dieną, tokia ji ir bus“, – primena menininkė. REKLAMA Artėjantį sekmadienį Nomeda pakvies šeimos narius ir bičiulius į ypatingus pusryčius: restorane „Grey“ pusryčius gamins pats virtuvės karaliumi vadinamas Deivydas Praspaliauskas. Dukart Geriausio Lietuvos šefo titulą pelnęs gastronomijos virtuozas regia labdaringas vaišes – gamins trejus pusryčius įžymybėms ir visiems norintiems paprastą sekmadienio rytą pradėti karališkai. Sena pažintis Su Deivydu Praspaliausku Nomeda susipažino prieš penkerius metus. Tuomet ji vedė televizijos laidą „Skanus pokalbis“, o Deivydas buvo dar tik pradėjęs skintis kelią populiarumo link. „Man labai patiko jo idėjos, mintys apie sezoninę virtuvę, vietinį maistą. Jis visą laiką degė tokiais dalykais. Deivydas – tas žmogus, kuris net ir paprasčiausią patiekalą sugeba pateikti ir pagaminti kitaip – įdomiai ir netradiciškai. Daug kartų skanavau jo patiekalų ir nė karto nenusivyliau“, – kalbėjo N. Marčėnaitė. Šeimos bendravimas Tad gerą maistą vertinanti Nomeda mielai atsiliepė į garsaus šefo kvietimą sekmadienį palepinti gomurį ir pasidžiaugti artimųjų draugija.

„Atsiveskite tėvus, vaikus, brolius, draugus ir bičiulius – juk nedažnai randame laiko pasibūti drauge. Tai pastebiu ir savo šeimoje – kai vaikai buvo mažesni, turėjome tradiciją kartu pusryčiauti. Dabar visi tiek užsiėmę, todėl prie stalo susėdame tik per šventes. Šeimos bendravimas prie stalo man labai gražus ir svarbus“, – įsitikinusi menininkė.

Atsitiktinis įrašas
naujausi įrašai
archyvas
raktiniai žodžiai
sekite tinkluose
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page