top of page

Nomeda Marčėnaitė švenčia 54 metų gimtadienį: „Gyventi man reiškia mėgautis šia akimirka“

Vasario 10-ąją dieną menininkė, televizijos laidų vedėja Nomeda Marčėnaitė švenčia 54 metų gimtadienį.

Pozityvumą ir gerą energiją spinduliuojanti moteris yra prisipažinusi, kad geros nuotaikos paslaptis – mėgavimasis šia akimirka.

„Gyventi man reiškia mėgautis šia akimirka, nes šis momentas yra pats gražiausias. Svarbiausia ne tai, kas buvo praeityje, ne tai, kas bus ateityje. Aš džiaugiuosi dabartimi ir ji man pati nuostabiausia. Nekuriu tolimų planų – dabar man yra geriausia. Aš esu iš tų žmonių, kuriems patinka ne rezultatas, o procesas. Tikėtis, kad tai, kas geriausia, bus ateityje, reiškia laukti mirties, nes rezultatas – proceso pabaiga“, – spalio mėnesį interviu sakė moteris.

Žymi moteris taip pat prisipažino, kad vaikystėje buvo visiškai kitokia.

„Prisimenu, bet tada buvau visai kitas žmogus. Aišku, energinga ir trokštanti veiklos aš nuo mažumės – miela rudaakė mergaičiukė, padūkėlė, smalsi. Tačiau nei į praeitį nesigręžioju, nei stipriai žvelgiu į ateitį. Aišku, labai smagiai galiu užmesti akį į kokias nors vaikystės nuotraukas, tačiau tai darau labai retai. Tiesą sakant, aš net savo vaikų vaikystės nuotraukų neperžiūriu, nors jų turiu daug. Esu visai nesentimentali. Nemanau, kad geriausi laikai buvo praeityje. Nors jie tikrai buvo geri, bet tai, ką turiu šiandien, yra geriausia“, – pasakojo ji.

N. Marčėnaitės pozityvumo paslaptis paprasta – gyventi reikia taip, kad pasaulyje būtų gražiau ir draugiškiau.

„Suprantu, kad įtampa, nerimas, jaudulys nieko gero neduoda. Aš visada sakau žmonėms: „Dar labiau jaudinkitės ir viskas pagerės, o jei negerėja, per mažai nervinatės“ (juokiasi). Truputį pagerėjo – ir reikia džiaugtis. Baimės, nerimas, įtampa nieko nekeičia, jos nedaro jokios įtakos, tik trukdo. Mąstymas, kas ir kaip bus, kada palengvės, reiškia negyventi šia diena, ją švaistyti. Aš galvoju, kad mums reikia daugiau ramybės, supratimo. Iš tikrųjų, laimės pojūtis nėra susiklosčiusios aplinkybės, tai yra žmogaus požiūris į tas aplinkybes. Reikia mėgautis gyvenimu: daugiau šypsotis, nepykti, sakyti kitiems gražius žodžius. Stengtis šiame pasaulyje gyventi gražiau, draugiškiau“, – yra sakiusi Nomeda.

Atsitiktinis įrašas
naujausi įrašai
archyvas
raktiniai žodžiai
sekite tinkluose
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page