top of page

„Kine po žvaigždėmis“ filmą pristačiusi Nomeda Marčėnaitė: „Į tą patį vandenį neįbrisi.

Trečiadienio vakarą „Kine po žvaigždėmis“ netrūko prancūziškų emocijų. Valdovų rūmų Didžiajame kieme kino mylėtojai susirinko į žiūrimumo rekordus sumušusios „Nuostabios epochos“ seansą. Režisieriaus Nicolas Bedos filmą žiūrovams pristatė LRT televizijos laidų vedėja Nomeda Marčėnaitė.


„Filmas prasideda scena restorane, toks senas kvaištelėjęs pagrindinis herojus, pasimetęs laike ir erdvėje su popikte žmona. Visą dieną galvojau, kaip norėčiau papasakoti jums pabaigą ir pabūti tokia blogiete. Filmas labai smagus ir tikrai nesigailėsite, kad atėjote, nes baigiau jį žiūrėti išsižiojusi ir nepajutau, kaip greitai prabėgo tas laikas. Aktoriai puikūs, o pati supratau vieną tiesą – į tą patį vandenį neįbrisi, kad ir kaip norėtum“, – sako televizijos laidų vedėja Nomeda Marčėnaitė.

Filmas istorija sukasi apie Antuano valdomą įmonę, teikiančią unikalias kelionių laiku paslaugas. Įmonė atkuria kliento užsakomą laikmetį ir vietą, suteikdama galimybę sugrįžti į bet kurį praeities epizodą, dalyvaujant iki smulkiausių detalių surežisuotame spektaklyje.

Sykį ant įmonės durų slenksčio išdygsta talentingas dailininkas Viktoras (akt. Daniel Auteuil). Santykių krizę su žmona (akt. Fanny Ardant) išgyvenantis vyras tenori vieno – sugrįžti į tą 1970-ųjų savaitę, kai sutiko šią moterį, tapusią jo gyvenimo meile ir išgyventi tuomet patirtus jausmus. Tarsi smagus nuotykis prasidėjęs spektaklis suteikia Viktorui antrą kvėpavimą bei ištrina ribą tarp fikcijos ir realybės.


Yorumlar


Atsitiktinis įrašas
naujausi įrašai
archyvas
raktiniai žodžiai
sekite tinkluose
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page