top of page

Nomedai Marčėnaitei gimtadienio proga – daina nuo sužadėtinio

Vasario 10-ąją laidų vedėja Nomeda Marčėnaitė gimimo dieną sutinka keliaudama, tačiau dar prieš išvykstant iš Lietuvos, ji sulaukė vienos iš originaliausių dovanų per visą savo gimtadienių istoriją. Sužadėtinis Vytas Palavinskas mylimai moteriai skyrė muzikinį kūrinį.


Pirmadienį Nomedai Marčėnaitei sukako 55-eri. Dar gimimo dienos išvakarėse ji pasidalijo vaizdo įrašu, kur Nomedą sveikina sužadėtinis Vytas Palavinskas.

„Nepirksiu tau dovanų, geriau padainuosiu“, – prie vaizdo įrašo ir dainos rašo Vytas.

Pati Nomeda juokiasi, kad nuostabu sulaukti tokio siurprizo, o ypač, kai dainuoja net ne Alice Cooperis, bet mylimas vyras.

N. Marčėnaitė yra sakiusi, jog jos jaunystės ir viso gyvenimo moto – pozityvumas ir gera energija.

„Gyventi man reiškia mėgautis šia akimirka, nes šis momentas yra pats gražiausias. Svarbiausia ne tai, kas buvo praeityje, ne tai, kas bus ateityje. Aš džiaugiuosi dabartimi ir ji man pati nuostabiausia. Nekuriu tolimų planų – dabar man yra geriausia. Aš esu iš tų žmonių, kuriems patinka ne rezultatas, o procesas. Tikėtis, kad tai, kas geriausia, bus ateityje, reiškia laukti mirties, nes rezultatas – proceso pabaiga“, – ne kartą yra minėjusi šį gimtadienį kelionėje sutinkanti moteris.


Comments


Atsitiktinis įrašas
naujausi įrašai
archyvas
raktiniai žodžiai
sekite tinkluose
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page